מערכות בניין


רקע כללי

מחלקת מערכות הבניין של חברת איזוטופ מוסמכת ע"י הרשות הלאומית להסמכת מעבדות, מאושרת ע"י משרד התעשייה והמסחר ומוכרת ע"י נציב הכבאות וההצלה ומפקח כבאות ראשי.
בדיקות במהלך הבנייה של מערכות הבניין יחסכו לכם כסף רב ועוגמת נפש


מערכות שרברבות, גז, גילוי וכיבוי אש, ואחרות, הן חלק אינטגרלי מרשת מערכות הבניין המשתלבות זו בזו במהלך הבנייה.  בדיקת המערכות הללו בעת ההתקנה, הכרחיות כדי להבטיח תקינות המערכות לפני האיכלוס, וכדי לחסוך עוגמות נפש והוצאות כספיות כבדות לאחריו.  


המעבדה בודקת את אופן ההתקנה בזמן אמיתי, כדי להבטיח את התאמת המוצר לייעודו ולתקנים.  כך תוודאו כי המוצרים המותקנים, ואופן התקנתם, תואמים את דרישות התקנים, ומוכנים לשימוש ללא תקלות.


מרבית הבדיקות נחוצות לקבלת טופס 4 לאיכלוס


בדיקות של מערכות הבניין נדרשות על ידי הרשויות בהתאם לחוק התכנון והבנייה, והן חלק בלתי נפרד מהמסמכים שיש להגיש לשם קבלת טופס 4 לאכלוס ותעודת גמר.  על כן מומלץ ליצור קשר עם תחילת הפרויקט, ולקבל הנחיות מפורטות לביצוע וכך למנוע עיכובים והוצאות מיותרות.


תהליך הבדיקה קל ואינו מכביד על המזמין – השירות עלינו!


בעת ביקור בודק איזוטופ באתר, יימסר כל המידע הראשוני על אופן הבדיקה ותוצאותיה.זמן קצר לאחר מכן תקבלו תעודת בדיקה הכוללת את כל פרטי המערכת שנבדקה בהתאם לתפוצה המאושרת על ידכם.


למידע מפורט על העיתוי הנכון להזמנת הבדיקות, אנא פנו אלינו בכל עת ונשמח לספק לכם גם ייעוץ, וגם שירות, בזמן הנכון, בסדר הנכון, ובמחיר אטרקטיבי.